Hlavní nabídka

Výrobník cukrovinek MAXXO Party Queen

Výrobník cukrovinek

Dostupnost:

Nedostupné

Mladá Boleslav:
v úterý 21.4.
Doručení po ČR:
odešleme v úterý 21.4.

Termíny odeslání

Sleva pro studenty:
-20 Kč
Cena:

749 Kč (s DPH)
(619 Kč bez DPH)

Multifunkční výrobník cukrovinek 4v1: vafle, donuty, dortové kuličky, churros, příkon: 700 wattů , 4 páry vyměnitelných nepřilnavých desek, termostat , bezpečnostní vypnutí a termopojistka, 180° systém pro rovnoměrné pečení, bezpečnostní pojistka

 

Nejen tradiční vafle

Výrobník cukrovinek MAXXO Party Queen

Maxxo Party Queen je revoluční vaflovač, který přináší do světa vaflí nový rozměr zábavy a kreativity. Tento inovativní spotřebič spojuje tradiční chuťové lahůdky s moderním designem a funkcemi, které z něj dělají nezbytný doplněk každé domácnosti, která miluje gastronomické experimentování a příjemné večery plné dobrot.

Jednou z žádaných vlastností je jeho mimořádná variabilita. S různými výměnnými nástavci a přídavnými funkcemi umožňuje vaflovač přípravu široké škály vaflí, od tradičních belgických po netradiční kombinace a tvary.


Kvalitní nepřilnavý povrch

 

Další výhodou tohoto vaflovače je jeho snadné ovládání a údržba. S odnímatelnými nástavci je čištění po použití rychlé a jednoduché. To znamená, že se můžete plně soustředit na tvorbu vašich oblíbených receptů a naservírování dokonalých vaflí pro své blízké.

Výkon tohoto spotřebiče činí 700 wattů a disponuje čtyřmi páry výměnných desek. Důležitý je nepřilnavý povrch, který zaručí, aby se vaše připravované dobroty nepřipalovaly. Nezbytnou součástí vaflovače je také bezpečnostní pojistka proti přehřátí.

Výrobník cukrovinek MAXXO Party Queen


  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.

Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.

(nebude zobrazen v poradně)
Odeslat
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.

Vaše hodnocení produktu.

(nebude zobrazen)

Hodnocení

Odeslat

Další fotografie Výrobník cukrovinek MAXXO Party Queen

 MAXXO PARTY QUEEN  MAXXO PARTY QUEEN